דירות דיסקרטיות

דירות דיסקרטיות לפגישות פרטיות

בוקר מעולה לכל הקוראים ולכל הקוראות שכאן,

מה שלומכם היום? ישנתם טוב ביום כיפור? צמתם? ניסיתם לכפר על החטאים שלכם? אני אישית לא מאמינה בזה, אבל אני מכבדת אתכם "איש איש באמונתו יחיה". אבל בואו ונתחיל למן ההתחלה. קוראים לי לימור. אני בת עשרים ותשע ועוד קצת, ונושקת כבר לכיוון גיל השלושים. בוודאי שכבר הבנתם לפי השם של הסיפור – " דירות דיסקרטיות" שאני מספקת שירותי ליווי. לא כל נערות הליווי מקפידות לשכור דירות דיסקרטיות, אני ממש כן, וזה בגלל שאותן דירות דיסקרטיות מיועדות לפגישות פרטיות בשביל הנאה או בילוי. באותן דירות דיסקרטיות הלקוח ואני נפגשים בפנים, אז אף אחד מאתנו איננו חייב להתמודד עם דברים שוליים שמסביב כמו להכיר בני זוג חדשים, לצאת לפאבים שאינם מוכרים, או לא להיות בטוחים בהיבט של המשך הערב. שנגיע לעצם העניין? אני עצמי מצאתי את הלקוח הראשון שלי דרך אחד מאותם אתרי אינטרנט שבהם גברים מציעים כסף לבחורה על יציאה לדייט.

הלקוח הראשון שלי, דני, היה גבר נשוי בן שלושים ושש, שהיה בנסיעת עסקים. דני יצר איתי קשר כשבוע לפני שהגיע לעיר דרך אותו אתר והציע לתת לי אלפיים ₪ עבור "דייט". הוא אמר שבאופן עקרוני הוא מוכן לשלם לי שמונת אלפים ₪ לחודש על סקס רגיל אם אנחנו מחבבים אחד את השני והסכמנו: איפה, מתי ומה עלי ללבוש. דני נראה בסדר גמור. ניזון בינוני, שזוף. תחילה שתינו כמה משקאות באחת מאותן דירות דיסקרטיות. נפגשנו ושוחחנו. פשוט הייתי עצבנית להפליא והייתי בטוחה שכולם יודעים למה אנחנו כאן.  בחדר דני התחיל לנשק אותי, ואחרי כמה רגעים דני אמר – "את מנשקת טוב! בואי נתפשט, בואי ונראה מה עוד את יכולה לעשות. התפשטתי ונתתי לו מציצה. להפתעתי, הוא גמר.

אחר כך חיבקנו אחד את השניה וניהלנו שיחה די נחמדה. דני התחיל להחמיא כמה שאני חמודה ומצחיקה וכמה מגניב אני עושה "זה". וכל זה כל כך יפה, אך דני רצה רק סקס, ובשום מקרה אסור שתהיה התקשרות רגשית בינינו, כי הוא נשוי ובלה בלה בלה. התלבשתי, באופן כללי, לאט וחיכיתי שדני ישלם לי את הכסף. ודני די שכח מזה. היה צריך להזכיר לו. הוא העמיד פנים שהוא מופתע כאילו מעולם לא שמע על הסכום שסיכמנו. ואז הוא זרק את הכסף שנספר בקפידה על מיטתי בצורה כל כך ציורית. לקחתי את הכסף והלכתי. דני עדיין מלמל אחרי משהו, אבל כבר שלחתי אותו נפשית. לא, מעולם לא הרגשתי כל כך מגעיל לפני כן…

אולי גם תאהב...